Περιφερειακή Μαθητιάδα….

1

Ένα αθλητικό πανηγύρι που μας έδωσε την ευκαιρία να παίξουμε, να συναγωνιστούμε, να συνυπάρξουμε, να συναντηθούμε με παιδιά και συναδέλφους άλλων σχολείων, να απολαύουμε την τελετή της έναρξης με το Μουσικό Γυμνάσιο να δίνει όπως πάντα την ξεχωριστή πινελιά του….
Μα το πιο σημαντικό απ? όλα να απολαύουμε την ομάδα των παιδιών μας στο μπάσκετ να αγωνίζεται με εξαιρετική δύναμη και αυτοπεποίθηση με παιδιά του αθλητικού Συλλόγου και να επιτυγχάνει μια αξιοθαύμαστη παρουσία στο γήπεδο. Συγχαρητήρια στη Ραφαέλα, τον Αντώνη και το Ρίμι….
Επίσης, δεν μπορούμε να μην πούμε πως μας άφησαν άφωνους οι ρήψεις στην τοξοβολία της Μαριάννας μας, του Αντώνη και του Ρίμι . Τέλος, να μιλήσουμε για τη χαρά της Νίκης, της Άννας, του Νίκου στην Ιππασία.
Και βεβαία ένα μεγάλο Μπράβο στη σχολική σύμβουλο Κα Μαντά Φατσέα για την ιδέα και τη διοργάνωση….